Mezőhír

Mór-Mezőfalva: 4:0, félidő 1:0

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

A Viszló Trans Megye I. osztály nyitó fordulójában Mórra látogatott a nyári átigazolási szakaszban alapos változáson átesett Mezőfalvi csapat. A mérkőzés 25. percéig partiban volt együttesünk a jóval rutinosabb hazaiakkal szemben. A mezőfalvi Velez Donát kapura lövését a móri kapus szögletre tudta tenyerelni. A 25. percben a vendégek két móri játékost is buktattak a 16-os környékén. Altorjay játékvezető a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Tar váltotta gólra. Erős lövését csak öklözni tudta a hazai kapus. Rengeteg szögletet végezhetett el a Mór még ebben a félidőben. Az első játékrész utolsó percében vendég sarokrúgás következett, és az egyik móri játékos a földön kézzel ütötte tovább a labdát. A partjelző és Altorjay szerint ez nem ért büntetőt. A szünetre 1:0-ás hazai vezetéssel mehettek a csapatok. A Móri SE a második félidő 5. percében tovább növelte előnyét. 2:0. 3. góljukat vitatott körülmények között szerezték. 3 hazai játékos lesen tartózkodott, azonban a partjelző lemaradt és így mehetett tovább a játék. 3:0. Zárásként ismét hazai gól következett. 4:0. A második félidőben már ritkán alakult ki vendég helyzet. Velez az üres kapunál elhagyta a labdát és így nem alakult ki nagyobb esély a szépítésre. Jövő héten a szintén vereséggel rajtoló Martonvásár csapatát fogadjuk szombaton 17 órai kezdettel.