18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

U16 Lajoskomárom – KKGrain Kft.-Mezőfalva 4:5

Felhasználó értékelés

Bravúros győzelem Lajoskomáromban!  A listavezetőt győzte le Szabó Attila legénysége. A fantasztikus sikerről ez edző küldött beszámolót lapunknak.

Bővebben...

U19 KK Grain Kft.-Mezőfalva – Kisláng 2:2

Félidős 1:2 állás után fordított a mezőfalvi csapat és fontos mérkőzésen szerzett egy pontot a bajnoki versenyben. Csak a gólaránnyal van az első helyen a baracsi csapat!

Bővebben...

Piroslapok és török, zúzok a Sárosd elleni meccsen

Fontos skalpot gyűjtött Mezőfalva felnőtt válogatottja. Utolsó otthoni mérkőzésen győzelemmel búcsúztak a hazai közönségtől. Az utolsó percek is tartogattak izgalmakat a 3:2-re végződő találkozón. Villám Balázsék az akkor még ötödik helyen álló csapatot győztek le. Ezzel Mezőfalva a 9. pozícióba lépett a tabellán.

Bővebben...

Mezőfalvi siker a diákolimpiai selejtezőn!

Több mint 45 évvel ezelőtt egy sportújságíró álmodta meg, és dolgozta ki a grundbirkózás szabályait, azzal az alapötlettel, „Ha van grundfoci, miért ne lehetne grundbirkózás is?” . Ezzel az ötletével csatlakozott az akkor meghirdetett Edzett ifjúságért mozgalomhoz. Ez afféle keret volt, amibe minden belefért, ami azt célozta, hogy minél több fiatal sportoljon minél rendszeresebben. A grundbirkózást, azóta felkarolta az oktatási tárca, választható tantervi anyaggá minősítette, a Magyar Diáksport Szövetség pedig diákolimpiai sportággá tette.

(Tombor István edző küldte el lapunk számára  a beszámolót)

Bővebben...

Pontokat vesztett Mezőfalva Enying ellen

KK Grain Kft.-Mezőfalva - Enying 1:2

Négy mérkőzéssel a vége előtt Mezőfalva 8. helyen áll. Erősen kapaszkodnia kell, ha a középmezőny derekában végezne. Fejér vármegyei labdarúgó bajnokság I. osztályában Enying együttesét fogadta Mezőfalva. A nagy lelkesedéssel küzdő vendégek megérdemelten ünnepelhettek győztesként a mérkőzés végén.