22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kisapostag – Lajoskomárom II. 3:1, félidő 1:1

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Hasas góllal alapoztak. A második félidőben döntöttek. A kulcsi fiaskó után otthon köszörülte a csorbát Kisapostag. A három pontot megérdemelten zsebelte be a Duna-parti együttes.

Alaposan felszívta magát a lajoskomáromi találkozóra Bakos Zsolt legénysége. A bizonyítási vágy ezúttal három gólt és vele együtt három pontot hozott a csapatnak. Nagy szükség is volt rá, hiszen a kulcsi tévelygés után kapaszkodni kell a dobogó irányába. A kisapostagiak szerencséjére a sorsolásnak köszönhetően már a nehezén túl vannak, legalábbis ami a papírformát illeti. Azonban nem árt vigyázniuk, mert azt a bizonyos „mellényt” az idény végéig még megráncigálhatják.

A Lajoskomárom II. elleni találkozón csak néhány gólreményes helyzete volt a vendégeknek. Kisapostag végig kézben tartotta mérkőzést és hamar vezetést is szereztek. A 4. percben jobb oldalról középre beadott labdára Fodor Szabolcs érkezett remek ütemben és a hasával besodorva vezetéshez juttatta Kisapostagot. A folytatásban több helyzetet is adódott a vendéglátók előtt, de még is Lajoskomárom lőtt gólt. 1:1. A szünet után a 65. percig várhattunk a következő hazai találatra, mikor Fürj Ádám lőtte ki a hosszú sarkot. Így már 2:1-re szökött Kisapostag. Ebben a félidőben többször a kapu elé szorult Lajoskomárom, azonban még nem érkezett el a harmadik gól ideje. A 84. percben Fodort buktatták a tizenhatoson belül. A jogosan megítélt büntetőt maga a sértett értékesítette. A balra elfektetett kapus mellett jobbra betalált a lajoskomáromi hálóba. Ezzel gyakorlatilag a meccs végeredményét is beállította. Összességében Kisapostag jobban akarta ezen a mérkőzésen a győzelmet, és az igyekezet ezúttal nem maradt eredmény nélkül. 3:1.