29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva – Lajoskomárom 3:2, félidő 1:1

(foto: Móricz)

A győzelem már nagyon kellett!

Sikeres futball hétvégéről tudósíthatunk a 11. fordulót követően. Megye I.-es csapatunk végre győztesként hagyhatta el a pályát. Nyertek a fiatalok is. Alaposan, 8:1-re verték ellenfelüket. Megye III. osztályban döntetlennel végződött Lajoskomárom II - Mezőfalva II. találkozó, ami cseppet sem ront a szombati összképen. Mezőfalva első osztályú mérkőzésről Móricz Mercédesz írt összefoglalót.

A Mezőfalva a 11. fordulóban a Lajoskomárom csapatát látta vendégül. A mérkőzés hazai fölénnyel kezdődött, ami a 28. percben érett góllá. Szili Zoltán szerzett vezetést a hazaiak számára.1-0 Gyorsan jött a válasz. Reichardt a 29. percben egalizált. 1-1 A szünetig több gól már nem esett. A második félidőben felélénkült Lajoskomárom, de nem jártak sikerrel. A hazaiak előnyét ismét Szili Zoltán növelte. Egy ajtó-ablak helyzetet sikerült értékesítenie. 2-1. 10 perccel később Kuti szabadrúgása ment be a kapus keze felett és a keresztléc között. 3-1 Az utolsó gólt a Mezőfalva csapatát is megjárt Tanárki lőtte a 83. percben, beállítva a végeredményt. A hazaiak megérdemelten nyerték szezonbeli első mérkőzésüket.