22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva – Mór 1:3, félidő 0:0

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Mór megérdemelten győzött. Mezőfalva egy félidőig bírta a rohamokat. Továbbra is pont nélkül a tavaszi fordulókban a mezőföldi gárda.

Az első félidőben igyekezett vezetést szerezni a móri csapat, de a hazai védelem sikeresen hárította a vendég rohamokat. A 16. percben Móricz révén még gólveszélyes helyzetet is kialakított Hajnal Attila legénysége. A 60. percben azonban megtört a hazai ellenállás. Jobb oldalról érkező beadást bólintott kapura a móri Gál Dániel. 0:1. Öt perc múlva újabb vendég helyzetben, szintén a jobb oldalról volt eredményes Mór. Az alapvonalról visszapöckölt labda szállt a középen álló Bánfalvi Balázs elé, aki az üresen maradt kapuba talált. 0:2. A 78. percben az előbbi gólszerző Bánfalvi indította Mayer Dávidot. A móri csatár remek ütemben, két hazai védőt is hátrahagyva húsz méteres előzéssel tört kapura. A kirohanó Papp Martin már nem tudta a helyzetet menteni, így Mór harmadik gólját is belőtte. 0:3. A meccs vége előtt a hazai Móricz szépített a végeredményen. 1:3.

Mezőfalva 120 néző. Játékvezető: Altorjay Áron. Asszisztensek: Rózsa Dávid, Hajcsár Lajos

Mezőfalva: Papp M., Móricz Cs., Balogh I., Szabó K., Szilva T., Sági R., Balogh D., Mekota B., Bartus K., Szili Z., Márok B. Cserék: Suplicz L., Bozsoki M.

Mór: Kiss M., Végvári Á., Tetzli D., Bátki T., Cseszneki R., Gál D., Tar B., Mayer D., Tornyai T., Cseh A., Tanárki M. Cserék: Papp B., Kaszás K., Meggyes Á., Radács M., Bánfalvi B.

Jók: Mezőfalvától mindenki, Mórtól