20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Mezőfalva - Kisapostag 1:2, félidő 1:1

Képek a találkozóról itt! >>>

Jól kezdett az első félidőben a hazai csapat. Több gólveszélyes helyzetet is sikerült kialakítani. A 31. percben Cseke Norbi jutott szabadrúgáshoz. Jobb oldali 30 méteres lövését a kisapostagi kapus nem tudta a bal alsó sarokból kitornászni: 1:0.

Szünet előtt a 37. percben a mezőfalvi Szabó Roland szabálytalankodott a 16-oson belül Rácz András ellen. Szabó Attila játékvezető jogosan ítélt tizenegyest. A büntetőt Balogh Dávid értékesítette.

A pihenőt követő 5. percben Deli Adrián passzolt vissza a bal oldalról a mezőfalvi kapu elé, ahol az első félidőben egyenlítő Balogh újra lövőhelyzetbe került. A kaput ezúttal sem vétette el. Mezőfalva – Kisapostag 1:2.

A mérkőzés további részében hiába próbálta utolérni ellenfelét Mezőfalva, az eredményen már nem tudtak változtatni.