25 26 27 28 29 30 31

Mezőfalva - Ercsi Kinizsi: 2:0, félidő 1:0

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Mezőfalva meglepetésre otthon tartotta a három pontot!

Parádés második félidős játékkal búcsúzott Mezőfalva az otthoni közönségtől. Ercsi ezúttal nem találta ellenszerét a hazai csapat lelkes győzniakarásának.

Az első játékrészben kisebb vendég mezőnyfölényben folyt a küzdelem. Negyedóra végén hazai kontrából először Csányi lövése találta meg Ercsi kapuját, majd a kipattanóra érkező mezőfalvi Sági József bombájával vezetést szerzett a hazai csapat. A szünet után változott a játék képe – megérezve a győzelem lehetőségét – Mezőfalva rendkívül harcosan esett neki a vendégeknek. A második félidőben Masinka László legénysége méltó ellenfélként indított támadásokat a listán élvonalbeli ellenfelével szemben. A Duna-menti csapat kapuja előtti kavarodásból Sági Rolandhoz került a labda, aki remekül eltalálva, a jobb oldali hosszú sarokba lőtte Mezőfalva második gólját. Sági találatával el is dőlt a mérkőzés eredménye: Mezőfalva – Ercsi 2:0.

- Az első félidőben kicsit fölénk nőtt játékban Ercsi, de az akaratunkkal akkor sem volt gond. A szerencse is mellénk vetődött az első gólnál. A pihenő után hozzáállásban, teljesítményben egyenrangú partnerek voltunk, így megérdemelten nyertünk – értékelt a meccs végén Masinka László mezőfalvi edző.

Mezőfalvának azonban ezzel még nem ért véget a 2017-es őszi szezon, hiszen a múlt héten elmaradt Ikarus-Maroshegy összecsapásra még el kell utazni. Oda sem feltartott kézzel érkeznek majd – ígérték a mezőfalviak.

Ikarus - Maroshegyre sem feltartott kézzel mennek - ígérték a fiúk!

Mezőfalva, 200 néző. Játékvezető: Rózsa József. Asszisztensek: Szabó Antal és Viniczai Balázs

Mezőfalva: Papp – Balázs - Móricz – Sági J. - Csányi – Sági R. - Mekota – Bozoki – Bartus – Vörös – Orosz. Cserék: Antal – Szabó – Balogh – Velez – Kovács – Erős – Masinka.

Ercsi: Hodula – Gróf – Lak – Rapai – Rebők – Ivacs – Nagy – Hosszú – Kovács – Szalánczi – Kővári. Cserék: Rácz – Varga – Hofmann – Bognár.

Gólszerzők: Sági József 15' és Sági Roland 71'