29 30 1 2 3 4 5

A papírforma érvényesült Martonvásáron

Martonvásár – Mezőfalva 4:1, félidő 1:0

A papírforma érvényesült

Vereséggel nyitott Mezőfalva a Viszló Trans Megye I. osztály felnőtt bajnokság 2017-2018 -as idény tavaszi bajnokságában Martonvásáron. A becsületet a 74. percben Boros Benjamin mentette a mezőfalviak számára.

Az őszi időszak párosításában majdnem meglepte Martonvásárt Mezőfalva. Sokáig 1:1, fej, fej mellett haladt a mérkőzés és csak a végén húzott be egy taálattal többet Martonvásár. 1:2

(Fotó archív!)

Nem sikerült jól Mezőfalva martonvásári kirándulása. A tavaszi fordulók rajtját az időjárás miatt kihagyó együttes az öt hellyel előrébb lévő csapat ellen nem találta az ellenszert, így madaras, Kovács, Berczi és Magyar góljával a vendéglátók írhattak három pontot a bajnokság 15. mérkőzésén. A következő meccs sem lesz könnyű Mezőfalva számára, mert a harmadik helyen lévő Gárdony – Agárdi Gyógyfürdő érkezik hozzájuk. Azért nem kell elfelejteni, amit a szurkolók mondása tart: „ A fociban bármi lehetséges!”