18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Baracs – Ercsi Kinizsi 1:2, félidő 0:1

További fotók itt! >>>

Erős nyomással kezdtek a vendégek Baracson. A házigazdák a 16. percig bírták a rohamokat, amikor Ivacs 18 méterről beívelt szabadrúgása egy lecsúszó fejes után a remek ütemben érkező Kővári László elé sodródott. Ahogy képünkön is látszik a labda díjnyertes mozdulattal jutott a baracsi hálóba. 0:1. A pihenő után a 85. percig kellett várni az egyenlítő gólra. Szögletből becsavart kapu előtti kavarodásból egyenlített Baracs. A gólt Csala Dávidnak köszönhetik a hazai szurkolók. Az utolsó percekben ismét Ercsi alakított ki helyzetet. Baloldali szabadrúgásból a középre adott labdát Jerzsabek juttatta az alapvonal mögé, ezzel be is állította az 1:2-es végeredményt.

A meccs után Gróf András az ercsi együttesének trénere elégedett volt csapata teljesítményével. Az első félidőben kicsit több hibával játszottak, de a második játékrész végén berúgott találattal sikeresen biztosították a győzelmüket. A játékban kiemelhető Kővári, Ivacs – fogalmazott az edző.

A Megye I. osztály 16. fordulója után az Ikarus-Maroshegy nagy előnnyel 43 ponttal vezeti a tabellát. Mögötte 8 ponttal lemaradva Bicske foglal helyet. Harmadikként 35 ponttal Mór zárja a dobogósok sorát. A 4.-6. helyen elég nagy a tülekedés. Gárdony, Martonvásár, Ercsi közül még bármelyik odaérhet az élvonalba. A középmezőnyben a hetediktől lefelé Sárosd, Sárbogárd, Polgárdi és Mezőfalva között szintén nincs nagy pontbeli különbség. Tehát itt is várható még bőven helycserés támadás. A sereghajtóknál – Lajoskomárom, Enying, Baracs – pedig alaposan rá kell startolni a gól és pontszerzésre, ha nem akarnak az idény végén búcsút inteni az első osztálynak.

A Megye I. további eredményei: Sárosd – Mór 1:2, Sárbogárd – Ikarus 0:1, Bicske – Enying 3:0, Polgárdi Martonvásár 2:5, Baracs – Ercsi 1:2, Tordas – Lajoskomárom 1:0, Mezőfalva Gárdony 0:0.