Baracs – Martonvásár 2:2, félidő 2:1

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Baracs jó játékkal meglepte ellenfelét, a három perces hosszabbításban mentett pontot Martonvásár

Az első félidő 21. percében jobb oldalról érkező keresztlabdára csapott le a vendég Hocioglu, aki hatalmas bombával szerzett vezetést a baracsi hosszú sarokban. 0:1. Alig két percre rá érkezett a hazai válasz. Jobb oldali sarokzászlótól elvégzett beívelés szállt Martonvásár kapuja elé, majd a védők között Szili Szabolcs szépített. 1:1. Az első félóra végén remek baracsi támadásból született a hazaiak vezető gólja. Ezúttal Balogh Dávid volt eredményes. 2:1. A pihenőt követően a cserék ellenére sem hozott találatot a mérkőzés, egészen a hosszabbításig, mikor a 91. percben a vendégek Kovács Dánielje mentett pontot szabadrúgásból Martonvásárnak. 2:2. A találkozó után Gyalus Zoltán baracsi edzőt kérdeztük.

- Mind a két csapatnál adódtak helyzetek, de végül ezekből csak egyformán tudtak gólt szerezni az együttesek. Még az ellenfél is elismerte, megérdemelte volna Baracs a győzelmet, sajnos azonban nem így lett. A játék alapján elégedett vagyok az egész csapattal – értékelt a baracsi edző.

Játékvezető: Jónás Péter. Asszisztensek: Viniczai Balázs és Horváth Marcell

Gólrúgók Baracstól 23 ' Szili Szabolcs, 31' Balogh Dávid, Martonvásártól 21' Hocioglu, 91' Kovács Dániel

Baracs: Pék – Fülöp – Csala – Bartók – Éliás – Badi – Bozoki – Szili – Balogh – Nagy - Varga. Cserék: Sebestyén – Czifra – Boldizsár – Tóth.

Martonvásár: Hernádi – Vörös – Hacioglu – Hajdú – Kanyó – Magyar – Kovács – Berczi – Molnár – Cservenka – Végh. Cserék: Nagy – Endrefalvi – Tokodi – Madaras.

A 18. forduló után némi mozgolódást tapasztalhatunk a bajnokság sorrendjében. A megye I. osztály első három helyén nincs változás. Az Ikarus-Maroshegy 44 ponttal vezeti a tabellát. Mögötte már szorosan, alig három ponttal lemaradva következik Bicske. A harmadik Mór is csak négy pontos hátrányban várja a folytatást. Az 5.-6. pozícióban helyet cserélt Ercsi Martonvásárral. A középmezőnyben sem történt változás. A listavégen viszont Lajoskomárom és Baracs is egyet előre lépett. A hétvége eredményei: Sárbogárd – Mór 0:2, Sárosd – Mezőfalva 2:0, Baracs – Martonvásár 2:2, Tordas – Ercsi Kinizsi 0:5, Bicske – Ikarus-Maroshegy 2:0, Enying – Lajoskomárom 1:2, Polgárdi – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 1:3.