22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nagyvenyim – Kulcs 3:4, félidő 2:2

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Az első játékrészben komoly esélye volt a vendéglátóknak, hogy győztesen hagyják el a küzdőteret, a végére azonban az elfáradó Nagyvenyim hibát, hibára halmozott. Hiába osztogatott rutinosan a hazai Sárai a középpályán, a helyzetekből csak egyet tudott érvényesíteni Nagyvenyim. Kulcs azonban fellelkesedett a kihagyott lehetőségeken és az első félidős két találat mellé még kettőt bevarrt Nagyvenyimnek. Ráadásul az utolsót a 90. percben tizenegyesből lőtte Kulcs. Először védett a kapus, de a kipattanót bealudta a hazai védelem. Végül Völcsei másodjára már nem hibázott.

A mérkőzés végén Ócsai Norbert Kulcs edzője összegzett.

- A játékunknak még fejlődnie kell. A tavalyi vereségért végre revansot vehettünk. Az eredménynek örülünk. A csapat kiemelkedői közül Virágot, Völcseit és Pulait érheti külön dicséret – értékelte a vendégek teljesítményét Kulcs trénere.

Játékvezető: Szűcs Zoltán. Asszisztensek: Deutschmann Ádám és Polyák Anikó Virág

Nagyvenyim: Gregorich – Pulai – Rakonczai – Szabó – Varga – Hajdú- Král – Bartha – Bata – Nemes – Pap. Cserék: Sárai – Gászler – Csányi – Vajai.

Kulcs: Virág – Ócsai – Völcsei – Pasqúalini – szekszárdi – Godó – Balla – Pulai – Mácsfalvi – Fehér – Cserkuti. Cserék: Kolmankó – Biró – Subi – Kiss-Szabó – Kiss J. - Somogyi.

Góllövők: Nagyvenyimtől Král László 3 gól, Kulcstól Völcsei Szilveszter szintén 3 gól, valamint Mácsfalvi Gergely 1 gól.

A Horfer Serleg Megye III. osztály Dél felnőtt további eredményei: Lajoskomárom II. Előszállás 0:5, Nagyvenyim – Kulcs 3:4, Cece – Perkáta 2:3, Nagylók – Alap 1:3, Mezőszilas – Sárszentágota 0:2.