Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Fotó: Facebook

Mezőfalva – Ercsi 3:2, félidő 0:2

A második félidőben kétgólos hátrányból fordított Masinka László csapata. A vendégeknek valószínűleg nehéz volt elhinni, hogy ez megtörténhetett.

Megye I. osztály 20. fordulójában Ercsi együttesét fogadta Mezőfalva. Az első félidőben igen rossz felfogásban, akaratgyengén játszott a hazai gárda, így a vendégek már a második percben Kondreska Roland révén gólt szereztek. 0:1. A 29. percben ráadásul büntetőhöz jutott Ercsi. A tizenegyest az eslő találat szerzője Kondreska értékesítette. 0:2. A szünetre kétgólos vendég vezetéssel mentek a csapatok. A pihenőt követően egy teljesen más felfogású Mezőfalva futott ki a pályára. Az 51. percben Márki Dénes szépített a gólarányon, majd a 81. percben az idén visszatérő Szabó Csaba szögletből hozta meg a hazaiak egyenlítő találatát. Ezzel teljesen visszajöttek a mezőfali remények. A győztes gólra azonban az utolsó másodpercekig várni kellett. Kovács Krisztián egyéni teljesítménye után került a harmadik mezőfalvi találat a hálóba. A találkozó után Masinka László hazai edző így értékelt:

- Az első játékrészben rossz felfogással, akaratgyengén játszottunk. A szünetben sikerült felrázni a fiúkat és a cserék is felpörgették az iramot.

Mezőfalva a középmezőny elejébe tartozó Ercsi elleni győzelemmel 31-re növelte pontjai számát. Legközelebb Mórra utazik a csapat. A bajnokság állása a 20. forduló után a következőképpen alakult: