29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva – Előszállás 3:1, félidő 1:1

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Ragyogó véghajrával Mezőfalva megérdemelten tartotta otthon a három pontot. Egy erősen döntetlen szagú mérkőzésből hozták ki a legjobbat Bakos János legényei.

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Az első félidőben Mekota Bernát góljával szereztek vezetést az előszállásiak a 36. percben. Válasz a 42. percben Kovács Krisztián találatával érkezett a hazai csapat részéről. Czári passzából egyenlíttethetett a hazai gárda. Ezután igazságos döntetlennel mentek szünetre a csapatok. A második félidőben sokáig nem történt semmi, bár néhány helyzet adódott itt is, ott is. Komolyra a helyzet a 78. perc után fordult, mikor Deli Adrián gólja billentette ki a két csapat egyensúlyát a patthelyzetből. 2:1. A második félidő vége felé megváltozott a játék képe is. Mezőfalva jóval többet és veszélyesebben támadott. Találat azonban csak a hosszabbítás harmadik percében következett, mikor egy előszállási bedobásból Mezőfalva szerzett labdát és iramodott meg az idő közben kitámadó ellenfél üres kapuja felé. Balogh Dániel remek ütemben ugrott ki középen és továbbította a szélvész Bakos Patrik felé. Patriknak már csak az örömünnep juthatott, hiszen üres kapuba nehéz hibázni. Nem is csalódtak a hazai szurkolók. Végül 3:1-es aránnyal Mezőfalva megérdemelten tartotta otthon a három pontot. Ami a győzelem mellett a legnagyobb dicsősége a mai mérkőzésnek, hogy ezzel a dobogó harmadik fokára ugrott Mezőfalva a Megyei II. osztályú küzdelmek 11. fordulójában. Csak gratulálni lehet a fiúknak, és reméljük a folytatás is hasonlóan sikeres lesz! A hátralévő fordulókban a középmezőny végéről Aba Sárvíz és a sereghajtó Szabadegyháza következik. Talán nem olyan nagy remény, hogy Mezőfalva megszerzi a hat pontot még.