25 26 27 28 29 30 31

Lélekgyógyító három pont Mezőfalván

Képek itt! >>>

Mezőfalva – LMSK 3:0, félidő 1:0

A három ponthoz három gól is jár – summázható a vasárnapi LMSK elleni találkozó értékelése. Ha nem is kitűnő játékkal, de megérdemelten győzött Mezőfalva.

Végre megtört a győzelem nélküli sorozat és öt mérkőzés után győztesen hagyhatta el a pályát Bakos János legénysége. A hetek óta játékerejéhez mérten maga alatt teljesítő csapat ezúttal lepsényieket fogadta. Az első félidőben öt kapufa és számtalan helyzet elmulasztása jellemezte apályán történteket. Üdítő jelenetet csak a 18. percben láthattak a hazai szurkolók, amikor Boros szerzett gólt középen. A kapus felett rúgta be a hosszúba. 1:0. A pihenőt követően bő negyedórát kellett várni az újabb mezőfalvi találatra. Balázs Sanyi beadását Pribék csípte meg és juttatta az ellenfél hálójába. 2:0. A 77. percben Czári kapott remek keresztlabdát és ezzel be is állította a mérkőzés végeredményét. 3:0

A találkozó után Bakos János edző csak ennyit mondott:

- Elsődlegesen az volt a cél, hogy helyre álljon a csapat önbecsülése és kapott gól nélkül játsszuk le a mérkőzést. A mai önbizalom növelő győzelem nagyon fontos lesz a jövő hétre, amikor Előszálláson kell kiállni a próbát.

Mezőfalva: Kovács, Sági, Balázs, Sümegi, Török, Bakos, Deli, Boros, kovács, Pribék, Csontos. Cserék: Kiss, Antal, Balogh, Czári

LMSK: Tóth, Iliás, Sütő, Muskovits, Horváth, Tóth, László, Tímár, Teichel, Pap, Jankovics. Cserék: Nádi, Ozsváth

Gólszerzők: Boros Benjamin, Probék bence, Czári István