29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva-Bicske 1:2, félidő 0:0, IFI 1:4

Képek a találkozóról itt! >>>

Elpuskázott helyzetek álltak bosszút Mezőfalván.

Az első félidőben jobban játszó hazai csapat sok ziccert hagyott kihasználatlanul. A vendégek sem jeleskedtek, csak egy komolyabb akciót villantottak. A szünetet követően újra mezőfalvi helyzetek okoztak izgalmat, ebből azonban nem tudott előnyt szerezni Masinka László csapata. A 65. percben a 16-oson belül Földes elleni szabálytalanságért tizenegyeshez jutott Bicske. Megyesi büntetőjét a bal alsó sarok elöl pecázta ki Papp. Maradt a 0:0. A 83. percben a frissen beállt Mikó Sebastián kapott remek labdát a mezőfalvi kapu előtt. Találatával a vendégek jutottak előnyhöz. A gólra hamar került válasz. 16-oson belüli szabálytalanságért Mezőfalva jutott büntetőhöz. Ivacsot ért sérelemért Bozóki vett elégtételt. 1:1. A mérkőzés végén azonban nem a hazaiak örülhettek. A 90. percben Földes találatával a szerencsésebb bicskei együttes vihette haza a három pontot.