27 28 29 30 31 1 2

Tordas- Mezőfalva 0:3. IFI 1:3

Móricz Mercédesz képei a mérkőzésről

Továbbra is Megye I. osztályban játszunk!

A bennmaradásért küzdött Mezőfal vasárnap délután Tordason. ViszlóTrans Megye I. Osztály felnőtt csoportjának utolsó fordulójában nagyon jó játékkal, az elődökhöz méltó formában vívta ki csapatunk az első osztályban való őszi indulás jogát. A mérkőzés utáni telefonos érdeklődésünkre Sóki László csapatvezetőségi tag elmondta: minden dicséretet megérdemelnek a fiúk. Ebben az évadban ezt tudtuk nyújtani – tette hozzá Masinka László edző. A tordasi történésekről Móricz Mercédesz mezőfalvi törzsszurkoló küldött képeket és beszámolót a Mezőhírre:

- Tordason lépett pályára a zárófordulóban Mezőfalva csapata. Jól kezdte a vendég alakulat a mérkőzést, Az előző fordulókban mutatott játékához képest, most brillírozott Masinka László legénysége. Boros Benjamin 40. percben szerzett góljával jutott előnyhöz a vendég gárda 0-1. A pihenő után az 50. percben Sági Roland volt eredményes 0-2. 4 perc múlva Móricz kapufára fejelt kipattanó labdájából volt ismét eredményes Sági 0-3. Ezzel a győzelemmel a Mezőfalva meghosszabbította megye l. osztályú tagságát.

Móricz Mercédesz

A 2014-15-ös szezon végére a felnőttek a bennmaradást jelentő 14. helyen zártak. Ifjúsági csapatunk az előkelő 5. helyet csípte meg.