Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

további fotók a mérkőzésről itt! >>>

Könnyed győzelem az erőtlen, tíz emberrel játszó hazai csapat ellen

Kisapostag: 50 néző. Játékvezető Vitányi László. Asszisztensek: Mogyorósi Tibor, Kolonics Richárd

Kiapostag: Gál Gy., Farkas I., Major T., Szili J. Szőcs A., Pék T., Szili G., Csonka P., Fonyó J., Horváth J.

Rácalmás: Csernus G. Szeitz F., Szabó I., Hajnal V., Juhos B., Varga Á., Kiss K., Godó T., Nagy B., Tubak D., Antal T. Cserék: Szabó Z., Gyöngyösi Á., eth Zs., Kiss A., Horváth D., Orsós N.

Góllövők: Szabó István, Godó Tivadar 1, Gyöngyösi Ádám 1, Kiss András 2 gól

A Magyar Kupa Fejér megyei küzdelmeiben tetemes mennyiségű góllal tarolt Rácalmás csapata Kisapostag ellen. Az erőfölényt mégsem tükrözi hűen az eredmény, mert az öt gólon kívül még számtalan helyzet maradt kihasználatlanul. Az első forduló győztes együttesének edzője elégedett volt a szezon eleji formával. A nyári időszakban 25 fősre szaporodó kisapostagi keretből az előrehozott forduló miatt még sokan hiányoztak, ezért csak 10 fővel vették fel a harcot. A találkozó lefújása után kommentár nélkül vonultak öltözőbe.

A 27. percben Szabó István szerzett előnyt a vendégeknek. 16 méterről célozta be Gál kapuját. 0:1. A szünet után a 60. percben Godó növelte a vendég találatok számát. 0:2. Bő tíz perc múlva Kiss passzából Gyöngyösi zörgetett hálót. 0:3. A vége előtt alig negyed órával Kiss két találattal is feliratkozott a góllövő táblára, 0:5-re változtatva az eredményt. Egy kimaradt rácalmási tizenegyes is a mérkőzés történetéhez tartozik, de a lényegen már nem változtatott. Rácalmás megérdemelten jutott a következő fordulóba, ahol a tavaszi szezon Megye I-es bajnoka Iváncsa lesz az ellenfele.