27 28 29 30 31 1 2

Mezőfalva-Pusztavám 2:2, félidő 1:0

Képek a mérkőzésről itt! >>>

Viszló Transz Megyei I. osztály második fordulójában a játékidő végén, hosszabbításban mentett pontot Mezőfalva

Sok első félidős hazai helyzetből csak egyet tudott értékesíteni Masinka László csapata. Negyvenedik percben Balázs húzta meg a mezőfalvi támadást a jobb szélen. Beadására Móricz érkezett remek ütemben. Kiss kapus mellett berúgott labda egy gólos előnyt hozott szünetig a hazai gárdának. Pihenőt követően több veszélyes támadást láthattunk mindkét oldalon, de találat csak a 77. percben esett. Mezőfalva védelmének hibájából Molnár Dávid egyenlítette az esélyeket. 1:1. A 85. perc környékén a mezőfalvi Móricz jobb oldali szögletét épp csak fölé fejelte Szabó, majd szintén a vendég kapu előtt 18 méterre Balázst buktatták. A szabadrúgásból lepattanó labdából Pusztavám épített támadást, melyet Katóka Richárd fejezett be eredményesen. 1:2-re módosítva az eredményt. Mezőfalva azonban nem adta fel. A 93. percben Móricz buktatásáért Huber ívelhetett kapu elé. A mezőfalviak csatára Móricz ezúttal is résen volt. Találata az utolsó pillanatban mentett egy pontot.

Mezőfalva 150 néző. Játékvezető: Lak Balázs. Asszisztensek Nagy Márk és Krajcsovics Adrián

Mezőfalva: Papp Z., Bozóki D., Szili Z., Szabó Cs., Benczik Zs., Huber B., Balázs S., Móricz Cs., Tóth Á., Boros B., Bozóki M. Cserék: Cséplő K., Balogh I.., Balogh D., Sümegi Á., Begán G., Kéri D.

Pusztavám: Kiss V., Netzkár J., Rozembaum A., Kertai Zs., Nagy M., Magosi B., Zséfár S., Molnár D., Katóka R., Molnár A., Zóka R. Cserék: Lascsik B., Csepi M., Horváth R., Hadnagy P., Veres B., Rácz M.

Góllövők: Mezőfalva – Móricz Csaba 2, Pusztavám – Molnár Dávid, Katóka Mihály.

Jók: Mezőfalván senki. Pusztavám: Zséfár Sándor és Molnár Dávid

A mérkőzés végén az edzők így értékeltek:

- Az első félidőben kihagyott helyzeteink tették nehézzé a mérkőzést. Sajnos két óriási védelmi hibából kaptunk gólt. Szerencsére sikerült visszahozni egy pontot – Masinka László, Mezőfalva.

- Meccslabdákat hagytunk ki. A végén pedig egy fiatal, becserélt játékosom szabálytalankodott feleslegesen, és ebből lett az egyenlítés. Megnyerhető mérkőzéssel, kevés pontot szereztünk – Kocsis Jenő, Pusztavám.