Mezőfalva – Sárosd Megye 3:0, félidő 0:0

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Jó játékkal megérdemelten győzöttt Mezőfalva

A Mezőfalva a 4. fordulóban a Sárosd együttesét fogadta. A hazaiak kezdték a találkozót és már az első percben szögletet végezhettek el,de ez még nem járt eredménnyel. Később a Sárosd próbálta átvenni a mérkőzés irányítását kisebb támadásokkal. Papp kapuja nem sokszor forgott veszélyben. Az első félidőben Egyenlő csapatokat láthattunk. A második játékrész gólcsendjét Móricz szögletrúgása után Huber törte meg. 1-0. A Sárosdnak is voltak már veszélyes helyzetei. Ladányi labdája a keresztlécre vágódott. Közben a kispadon is zajlottak az események. A vendégek 63-as számú játékosát, Kargl Balázst állította ki a játékvezető. A második gólra a 81. percig kellett várni, amikor egy hazai támadásnál Tóth Árpádot buktatták a büntetőterületen belül. Maga a sértett Tóth érvényesítette a megítélt tizenegyest 2-0. A mérkőzés végeredményét a Móriczot váltó Papp Károly állította be. A 93. percben 3-0. Megérdemelten tartotta otthon a 3 pontot a mezőfalvi gárda,aki ezúttal jobbnak bizonyult ellenfelénél.