22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva – Bicske 9:0, félidő 5:0

Képek a mérkőzésről itt! >>>

Szinte ötpercenként potyogtak a gólok. Bicske továbbra sem tud kitörni a gólzsák szerepből.

Magabiztos futballal, végig pályafölényben játszó hazai együttes már az első félidőben tetemes 5:0 -ás előnyre tett szert. A 4. percben Szili Zoltán kezdte a gólgyártást, amit a tizedikben Tóth Árpád folytatott. Az első negyedóra végén Boros is feliratkozott, majd ismét Tóth Árpád jutott főszerephez. Egymás után kétszer is betalált. A szünet után a 61. percben érkezett az újabb mezőfalvi találat. A jobb oldali szögletből beadott labda nagy kavarodást okozott a bicskei kapu előtt. Végül Szili Zoltánnak sikerült beljebb juttatnia. 6:0. A 75. percben a hazai Sümegi ívelt a vendég háló előtt helyezkedő Balázs Sándornak. A frissen beállt csatár fejesével 7:0-ra változott az eredmény. A vége előtt negyed órával Nagy Márk 18 méterről megküldött szabadrúgása vágódott akadálytalanul a vendégek kapujába. 8:0. Az utolsó gólnál Cséplő Krisztián beívelését a szintén csereként beállt Móricz Csaba fejelte kapura, kialakítva a végleges 9:0-ás eredményt.

A mérkőzés után az edzők értékeltek:

- Valahol sajnálom a bicskei játékosokat, mert nem ezt érdemlik! Sportszerűen kihoztuk a maximumot, amit egy ilyen mérkőzésből lehetett. A koncentrációnkon viszont még javítani kell, mert sok helyzetet kihagytunk így is – Masinka László, Mezőfalva.

- Fiatal a csapat. Még nem rázódott össze, és sérülések is befolyásolják a teljesítményt – Nyigri Richárd, Bicske.

Mezőfalva 120 néző, játékvezető Bíró Dániel. Asszisztensek Tóth Dániel és Makk Péter

Mezőfalva. Papp z., Szabó Cs., Huber B., Boros B., Bozoki M., Szili Z., Nagy M., Cséplő K, Bozóki D., Tóth Á., Mekota B. Cserék: Sümegi Á., Balogh I., Balázs S., Móricz Cs., Balogh D., Papp M., Váradi T.

Bicske: Bognár D., Szarvas P., Máté D., Németh Zs., Jakab Á., Molnár N., Oláh A., Jaklin F., Sólyom T., Vincze P., Vörös Z. Cserék: Szűcs Sz., Komjáthy B.

Góllövők: Tóth Árpád 3, Szili Zoltán 2, Boros Benjamin, Balázs Sándor, Nagy Márk és Móricz Csaba 1-1 gól.

Jók: Mezőfalván mindenki, Bicskétől senki

Kiállítva a 29. percben a bicskei Németh Zsolt.