Mezőfalva-Velence 1:1, félidő 1:0

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Erősen kezdett a vendég Velence, de a sok támadás ellenére mégis a hazai csapat szerzet vezetést. A 14. perc környékén a jobb szélen Szili Zoltán küldte meg a labdát 25 méterről. Lövése a vendég kapu hosszú sarkában kötött ki. 1:0. A szünetig lankadatlan támadott Velence. A hazai csapat azonban sikeresen állta rohamokat. A pihenő után sem változott a játék képe. A vendégek továbbra is erős nyomás alatt tartották a mezőfalvi térfelet. Masinka László csapata igyekezett kontrákkal, és a széleken vezetett akciókkal bevenni az ellenfél kapuját. A második félidő közepe táján velencei támadásnál egy mezőfalvi védő hazaadási kísérletéből egyenlített Velence. A hátralévő időben hiába próbáltak a tó partiak előnyt szerezni, a mérkőzés végeredményén már nem tudtak változtatni. Mezőfalva jó játékkal megérdemelten tartott otthon egy pontot.

A találkozó végén az edzők értékeltek:

- Hetek óta gólképtelen a csapat. A helyzeteinket nem tudjuk érvényesíteni. Sajnos a tavaszunkra ez a jellemző – Velence.

- Jó védekezés és jó támadókészség jellemezte a mai mérkőzést. Egyenrangú partnerként voltunk a pályán az egyik bajnokesélyessel szemben – Mezőfalva.