19 | 06 | 2024
Főmenü
Események
June 2024
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Baratiné Hevesi Irén független képviselő jelölt bemutatkozása

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó 

Baratiné Hevesi Irén

5.Baratiné Hevesi Irén független jelölt

Mezőfalván születtem, itt dolgozom és itt élek családommal. Ez már önmagában meghatározza a faluhoz való erős kötődésemet. Családunk hagyományai szerint, gyermekként településünk kedvelt néptánccsoportja által kerültem kapcsolatba a falu közösségi életével, és azóta is igyekeztem hasznos tagja lenni.   Jó kapcsolatot ápolok a község lakóival.Gyermekeim révén az óvodában, majd az iskolában igyekeztem mukámmal kamatoztatni önzetlen segítőkészségemet.18 éve vagyok tagja az intézményi szülői szervezeteknek, és több éve veztője az Iskola Szülői munkaközösségének és az Intézményi tanácsnak. E hosszú idő alatt sok családdal kerültem kapcsolatba, megismertem gondjaikat, terveiket, és a felmerülő problémák megoldásában gyakorta tudtam segíteni. Ötleteimmel, javaslataimmal igyekeztem előremozdítani rendezvényeinkhez szükséges eszközök beszerzését.Az előző ciklusban tagja voltam az Oktatási és Kulturális Bizottságnak. Aktív szerepet vállalok a falu civil életének szervezésében, a szülői közösséget összefogva részt veszünk Mezőfalva kulturális és társadalmi életében is. A rám bízott feladatokat mindig felelősségteljesen, a legjobb tudásom szerint végzem el. Családom teljes mértékben támogatja tevékenységemet, és gyakran önzetlenül segít céljaim elérésében. Büszke vagyok arra, hogy munkám eredményeként hagyományt teremtő,nagy síkerű  rendezvények jöhettek létre: pl. Faluszilveszter, Valentin napi bál. Szivesen segítek minden rendezvény szervezésében,lebonyolításában. 

A szülői szervezetekben való munkám lehetőséget biztosított arra, hogy betekintést nyerjek településünk intézményeinek működésébe. A megszerzett tapasztalataimat, rálátásomat jobbító szándékkal próbálom a köz hasznára fordítani. Mivel utolsó évemet töltöm a szülői szervezet élén, ezért döntöttem úgy, hogy szeretném folytatni többéves közösségi munkámat. Nagy örömmel tölt el, hogy 2014-ben munkám elismeréseképpen Mezőfalváért Díjban részesültem, mely számomra azt bizonyítja, hogy jó úton járok, és lendületet ad reménybeli képviselői munkámhoz. Köztudott dolog, hogy Fidesz tag vagyok, de véleményem szerint a képviselőtestületi tevékenységben nincs helye a pártoskodásnak, itt elsősorban a lakosság érdekeit kell figyelembe venni, ezért indultam függetlenként. Számomra a falu lakóitól  a legnagyobb megtiszteltetés lenne ha  bizalmat szavaznának  a képviselőséghez.

Kérem önöket,ne az ígéretek,inkább a tettek alapján hozzák meg a döntésüket október 12.én.

 

.

Share