Sárszentmiklós – Mezőfalva 1:2, félidő 1:2

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Móricz Mercédesz fotói a mérkőzésről itt! >>>

Értékes pontokat gyűjtöttünk a Megye I. osztály vasárnapi fordulójában. Jó játékkal megérdemelten győzött Masinka László csapata. Három gól és egy mezőfalvi kiállítás írható a hétvége mérlegéhez – kaptuk az információt Móricz Mercédesztől, a Mezőhír tudósítójától.

A 26. fordulóban Sárszentmiklósra látogatott Mezőfalva Megy eI. Osztályú csapata. A mérkőzés vendég mezőfölénnyel kezdődött, azonban a hazaiak szerezték meg a vezető találatot. A 15. percben Horváth érkezett jó ütemben és juttatta ellenfele hálójába a labdát. 1-0. Bezerédit, a hazaiak legeredményesebb játékosát sérülés miatt le kellett cserélni. Próbált egyenlíteni a vendég együttes, ami a 32. percben sikerült is.Balázs Sándor találta el jól a labdát. Ezzel 1-1-re módosult az állás. A 35. percben 1-2-re fordította a mérkőzést Sági Roland góljával Mezőfalva, és a gól gyakorlatilag a találkozó végeredményét is jelentette. A pihenőt követően ment az eredmény után a Sárszentmiklós, de Papp kapus mindig a helyén volt. A Mezőfalva próbálta növelni előnyét, de ez már nem sikerült, sőt a mérkőzés vége előtt tíz perccel megfogyatkoztak. Szövegelésért Szili Szabolcs ment idő előtt az öltözőbe. Mezőfalva jó játékkal megérdemelten vitte haza a 3 pontot. A mérkőzés alatt remek hangulat uralkodott, a vendég szurkolók gondoskodtak erről, és utána jöhetett az edző ünneplése.