22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Baracs – Martonvásár 2:2, félidő 0:1

További fotók a mérkőzésről itt! >>>

Izgalmas játékban osztozkodott Baracs. Az első félidő végétől valamivel jobb volt a hazai gárda, győzni viszont nem sikerült. Két piros lap is lendült.

Baracs, 120 néző. Játékvezető Bíró Dániel. Asszisztensek: Pekker Bálint, Tóth III. László

A 16. percben martonvásári kontratámadás beadott labdáját először még védte a hazai Tóth Norbert, de a kipattanóra érkező Bajor Balázs lövését már nem háríthatta. 0:1. A folytatásban egy-egy helyzetig eljutottak a csapatok, gólt azonban nem szerzett egyik sem. A félidő második harmadától egy kicsit rá is ültek a labdára a vendégek, ami a baracsi támadókedvet fokozta. Pihenő után a 47. perc környékén a hazaiak kapitánya Éliás Zsolt tizenhatoson belüli, baloldali kapáslövése hozta vissza a baracsiak reményét. 1:1. A találat után mindkét oldalon adódott gólveszélyes helyzet. Egészen a 60. percig folyt az adok-kapok, míg a baracsi Sági József kapott remek labdát a jobb szélen. A vendégkapus előtt elgurítva vezetéshez juttatta a házigazdákat. A 75. percben érkezett a válasz. Magyar Balázs lőtte a mérkőzés utolsó gólját. 2:2. Két piros lapot is hozott az összecsapás. Baracstól a kispados Mészáros Sándor, Martonvásártól a 90. percben Bognár Krisztiánt küldték öltözőbe. A négy perces hosszabbítás az eredményen már nem változtatott.