13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nagyvenyim – Nagykarácsony II. 5:1, félidő 2:0

Nagykarácsony II. számú csapata 5:1-es vereséget szenvedett Nagyvenyimen.  A hazi gárda ezúttal kitűnő formában játszott.

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Brillíroztak a hazaiak, Nagykarácsony egy szépítőgólig jutott

Nagyvenyim 70 néző. Játékvezető Almádi Sándor. Asszisztens: Szabó Gyula

Nagyvenyim: Szabó G. Szabó K., Varga Cs., Jánoki Z., Papp I., Varga Á., Sárai Gy., Gaszler F. Bata J., Gaszler L., Szakáll I. Cserék: Gaszler T. Pásztor B.,

Nagykarácsony: Klics Gy. Orbán J., Bódi O., Kovásc Zs., Szűcs R., Nyul M., Nagy D., Frész Á., Scheier B., Fekete Zs., Brogyányi Cs. Cserék: Kovács G.

Gólszerzők: Nagyvenyimtől Varga 2, Szakáll 2, Sárai 1. Nagykarácsonytól: Brogyányi

Jók: Szakáll, Szabó, Varga,

Az első negyedórában mindkét oldalon láthattunk gólveszélyes helyzeteket. A nagyvenyimi Bata József kétszer is próbára tette a nagykarácsonyi hálóőr tehetségét. 18 méterről először bal kapufát, majd a jobb oldali hosszú sarkot is kinézte magának, de gólt csak a 39. perc hozott. Hazai szögletből Varga Csaba volt eredményes. 1:0. négy perc múlva Szakáll István növelte Nagyvenyim előnyét. 2:0. A szünet után a 67. percben újra Szakáll vette be a vendégek kapuját, majd két perc múlva Sárai is csatlakozott a góllövő listához. 4:0. Nagyvenyim ötödik találatát Varga Csabának köszönheti a hazai közönség. Szépítésként a 87. percben a nagykarácsonyi Brogyányi mentett becsületet. A mérkőzés végén értékeltek az edzők.

- Az elmúlt hetek legjobb játékát produkáltuk. A gólszerzők között faiatl és rutinos játékost is találhattunk – Papp István, Nagyvenyim

- Sok a sérültünk és három csapatot is fel kell töltenünk játékossal, ami a teljesítmény rovására ment. A második félidőre elfogyott az erőnk – Kajári Tibor, Nagykarácsony.