11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Iváncsa-Mezőfalva 4:2, félidő 1:2

Iváncsa – Mezőfalva Megye I. osztályú mérkőzés rendes hétvégi fordulóján Iváncsa- Mezőfalva 4:2, félidő 1:2. Az ifjúsági mérkőzésen: Iváncsa – Mezőfalva 3:0–ás eredmény született.

Megvolt az esélyünk a három pontra, de a koncentráció hiánya miatt egy jó mérkőzést veszítettünk!

Helyszín: Pétfürdő

Játékvezető:Wittner József, asszisztensek:Kovács József és Trosztmir Márton Csapatösszeállítás, Iváncsa: Vörös Tibor, Kenyeres Attila, Barics Péter, Fodor Gergely, Kamocsa Péter, Janovics István László, Béres Zoltán, Molnár Viktor, Bartha Tibor, Bahushevich Yahjor. Cserék:Hodula Krisztián, Bregócs Gergő, Szőlősi Tibor, Csikesz Péter, Drapcsik Ádám.

Mezőfalva: Papp Zoltán, Viniczai Ferenc, Papp Attila, Balász Sándor, Sági József, Benczik Zsolt, Huber Balász, Nagy Dávid, Tonka Péter, Tóth Árpád, Papp Károly. Cserék: Orosz Gábor, Kuti Tamás, Váradi Tamás.

Szokatlan helyszínen és szokatlan pályán adott randevút egymásnak Iváncsa és Mezőfalva. A pétfürdői műfüvön megrendezett találkozón félidős 2:1-es mezőfalvi vezetés után fordítani tudott Iváncsa. A mérkőzés végén 4:2-es eredménnyel a papírforma érvényesült. A mérkőzést követően Masinka László Mezőfalva edzője elmondta, hogy a vereség ellenére elégedett volt a látottakkal. Nagyon jól játszottak, de a szünet után csökkent a csapat koncentrációja. Óriási ziccereket hibáztak, amiből aztán ellentámadással az ellenfél növelhette előnyét.

Iváncsai gólrúgók: 4. perc Kenyeres Attila, 53. perc Drapcsik Ádám, 98. perc Bartha Tibor

Mezőfalvi gólrúgók: 12. perc Benczik Zsolt és 32. perc Balázs Sándor