29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva – Ercsi Kinizsi U19: 2:1, félidő 2:0

Fotók a mérkőzésről itt! >>>

Ha nehezen is de otthon maradtak a pontok.

Mezőfalva győzött az első félidőben rúgott két góljával. A második játékrészben nagy volt a nyomás Ercsi részéről, azonban a hazaiak szerencséjére csak egy szépítő vendég gólra futotta. A végeredmény: Mezőfalva – Ercsi Kinizsi 2:1, félidő 2:0.

Az első félidőben a mezőfalvi Balogh Dániel kétszer is zörgette az ercsiből érkezett csapat hálóját. Először a 18. percben, majd a 44. percben talált be Rácz kapujába. A szünet után kissé ráült a játékra a hazai együttes. Az ercsi nyomás hatására a 65. perctől szinte alig jutottak át a felező vonalon. A vendéglátók gyakorlatilag beszorultak a saját térfelükre, csak elvétve láthattunk kontrákat. Úgy látszott Mezőfalva tartani tudja az egyre erősödő vendég rohamokat. A remények azonban szerte foszlottak a 87. percre, mikor Pintér szépített. A mérkőzés végén az edzőket kérdeztük.

- A felnőtt csapat számára szükséges cserék miatt szerkezetileg meg kellett bontani a gárdát, így ez alapjában meghatározta a játékunkat. A második félidőben valóban beszorultunk, aminek meg is lett az eredménye. Összességében jók vagyunk a három ponttal – Gulyás Ferenc, Mezőfalva.

- Nehéz talajon, magas fiúk ellen kellett küzdenünk. Fele csapat serdülőből érkezett. A hajrában majdnem sikerült egyenlíteni – Lieber Károly, Ercsi.