Nagyvenyim – Cece 3:4, félidő 1:1

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

További fotók itt! >>>

Az első félidő 19. percében a cecei Sümegi hagyta maga mögött a hazai védelmet. 0:1. A vendégek több gólveszélyes helyzetet is kialakítottak a következő gólnak még is Nagyvenyim örülhetett. A cecei kapusról kipattanó labdát Varga Csaba lőtte a hálóba. 1:1. A szünet után a 46. percben Nunkovics Norbert növelte a vendéglátók előnyét. 2:1. Válaszul Bognár Zsolt baloldali szabadrúgásból csavart akadály nélkül a hazai kapuba az 52.percben. 2:2. Az egyenlítés után újra vendég gól született.  A72. percben Bögyös Richárd fejelt jobb oldali szögletből a nagyvenyimi léc alá. 2:3. A 81. percben Nunkovics büntetője még visszahozta a hazai reményeket, de a cecei gárdának még jutott erő a vezetést megszerezni. a 83. percben Bögyös Richárd 25 méteres bombája eldöntötte  a találkozót. 3:4 Cecec javára.

A mérkőzés végén értékeltek az edzők:

- Az első félidőben hét helyzetet is kihagytunk. A másodikban szintén több lehetőség adódott gólszerzésre, melyből azért néhányat értékesítettünk. Nagyobb arányú győzelemmel is távozhattunk volna – Menyhárt Tamás edző, Cece.

Hiába küzdöttünk a legjobb felállásunkban, a mai nap senkinek nem jött össze semmi. Csapat szinten játszottunk gyengén egy megnyerhető találkozón – Pap István edző, Nagyvenyim.

Nagyvenyim, 120 néző. Játékvezető: Szűcs Zoltán. Asszisztensek: Gere Sándor, Árkocsovics Ominik

Góllövők: Nagyvenyimtől Nunkovics Norbert 2, Varaga Csaba 1, Cecétől Bögyös Richárd 2, Sümegi Ádám 1, Bögyös Zsolt 1 találat.

Jók: Hazai csapatból senki. Cecétől az egész gárda, kiemelve a kapus Bögyös Richárd teljesítménye.

Nagyvenyim: Juhász M., lengyel L., Eszenyi Z., Varga Cs., Nunkovics N., Bata J., Szabó G., Gászler F., Sárai Gy., Szakáll I., Pap István. Cserék: Kovács A., Jánoki Z., Varga Á., Pásztor B., Gászler L.

Cece: Kovács A., Kristóf G., Lakatos Gy., Bognár Zs., Bögyös  R., Sebestyén Zs., Kovács Zs., Sümegi Á., Bögyös Á., Szabó J., Szunyog R. Cserék: Bögyös A., Bögyös P., Barabás