29 30 1 2 3 4 5

Baracs – Sárosd 1:1, félidő 0:0

Képek a mérkőzésről itt! >>>

A második félidőben osztozkodtak a pontokon a csapatok

Otthoni mérkőzésen döntetlennel búcsúzott a 2016-2017-es szezontól Baracs Megye I. osztályú focicsapata.

Az utolsó mérkőzésen igazságos pontosztozkodással zárult a Baracs-Sárosd futballtalálkozó június 3-án szombaton. Mindjárt a tizedik perc végén komoly helyzetet hagytak ki a hazaiak. Szurma Péter csúszott le egy remek baloldali beadásról. Épp csak egy ütem hiányzott a vezető gól megszerzéséhez. Az első félidőben azonban ez a cél egyik csapatnak sem sikerült. A baracsi támadásokat sikerrel semlegesítette a sárosdi védelem. Szünet után bő húsz percnek kellett eltelnie az első találatig. A szabadrúgáshoz jutó Baracstól Fülöp Attila állt a labda mögé. Beívelését Rezes kotorta hálóba a vendég védők között. 1:0. A folytatásban szinte helyzet nélkül telt az idő, míg a hetvennyolcadik percben szögletrúgásból a sárosdi Arany Tibor egyenlítette az esélyeket. 1:1. Végül a két csapat már nem tudta egymás kapuját góllal bevenni. Négy perc hosszabbítás után Pekker Bálint játékvezető lefújta a meccset. Az edzői vélemények alapján igazságos a döntetlennel zárult az összecsapás.

Baracs: 150 néző. Játékvezető Pekker Bálint. Asszisztensek Czagány Zoltán, Nagy Márk

Baracs: Tóth n., Oroszi L., Fülöp A., Sebestyén G., Bartók B., Balogh D., Éliás ZS., Szurma P., Ásványi N., Varga T. Cserék: Németh M., Rezes J., Nagy D., Mészáros S., Nagy D., Badi K.

Sárosd: Rigó Á., Susa K. Dvéri Zs., Truszek G., Lendvai T., Kállai B., Killer M.,Ladányi B., Vajda V., Imre G., Szabó N. Cserék: Kaltenekker P., Arany T., Sárdy K., Imre J., Rauf T.

Góllövő: A hazai csapattól Rezes János, Sárosdtól Arany Tibor

Jók: Mindkét együttesnél a teljes gárda.