Baracs – Lajoskomárom 1:3, félidő 1:1

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Képek a találkozóról itt! >>>

Ha Baracs az első félidőben talál még egy gólt, talán szorosabb lehetett volna mérkőzés. Lajoskomárom jobb helyzetkihasználással megérdemeletn gyűjtött három pontot.

Az első félidőben Lajoskomárom támadott többet. Baracs egy elpasszolt labdából szerzett vezetést a mérkőzés 24. percében Nagy Dániel révén. Két perc múlva Kövecses Imre egyenlített a vendég oldalon. A félidőt ezzel az eredménnyel zárták a csapatok. Szünet után tovább folytatódott a lajoskomáromi nyomás. Az 56. percben a lemerevedő baracsi védelem mellett kiugró Posta Levente szerzett előnyt Lajoskomáromnak. 1:2. A játékban Baracs próbálta felvenni az ütemet ellenfelével, de ez most nem sikerült. Sőt, több lajoskomáromi gólveszélyes helyzetet követően a 85. perc tájékán Vida Tamás végleg eldöntötte a meccs sorsát. Végül Lajoskomárom joggal írhatott három pontot a Megye I. osztály tavaszi szezonnyitó fordulójában.

A találkozó lefújása után értékeltek az edzők.

- Győzelem reményében utaztunk. Küzdött, hajtott a csapat. Remélhetőlega folytatásban is ez lesz a jellemző. Az első nyolcban szeretnénk végezni az idény végére – Miskovicz Bálint, Lajoskomárom.

- Jobb helyzetkihasználással megérdemelten győzött a nagyobb játékerőt képviselő csapat – Gyalus Zoltán, Baracs

Dunaújváros, műfüves pálya, 60 néző. Játékvezető: Pekkert Bálint. Asszisztensek: Almádi Sándor és Dolmány Tamás.

Baracs: Tóth – Fülöp – Csala – Horváth – Éliás – Badi – Bozoki – Szili – Balogh – Nagy – Varga. Cserék: Pék – Rezes – Czifra – Bartók – Badi B.

Lajoskomárom: Boldog – Hushegyi – Kövecses – Vida – Posta – Vései – Falvai – Nyári – Nyitrai – Czéhmeiszter – Fodor. Cserék: Kiss – Nyul – Szabó.

Gólrúgók: Baracstól Nagy Dániel. Lajoskomáromtól Kövecses Imre, Posta Levente és Vida Tamás.