11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

U19 Kulcs-Mezőfalva 1-1

Ifistáink is megkezdték a bajnoki szereplést. Csapatunk teljesen kicserélődött a nyáron. Az u16-ból felkerült srácok egészültek ki olyan társakkal akik itt szerettek volna focizni.

Kapus, csatárposztra sikerült igazolnunk, így vágtunk neki egy nagyon fiatal társasággal a bajnokságnak. Szombati ellenfelünk nagy reményekkel várta a bajnoki rajtot. A kezdő sípszót követően nem ijedtünk meg. Zártan próbáltunk védekezni. Megbecsültük a labdát és jól járattuk, forgattuk az oldalakat. Ellenfelünk nem tudott mit kezdeni a taktikánkkal. Megpróbáltak letámadni bennünket a saját térfelünkön már, de számottevő helyzetet nem sikerült kialakítaniuk. A játék képe alapján maradtak a kontrák nekünk, de kicsit pontatlanok voltunk az utolsó passzoknál. A második félidőre egy nagyon paprikás hazai csapat jött ki, és nyomás alá helyeztek bennünket. Sajnos a 62. percben a büntető területre belépő csatárt buktattuk. A jogos büntetőt a hazaiak gólra váltották. 1-0 a középkezdést követően gyorsan el akarták dönteni a találkozót, azonban nem roppantunk össze. Egyre többször vezethettünk támadást, amikben volt veszély. Egy ilyen támadásunknál a védő szándékosan hazaadott labdáját a kapus kézbe vette. Közvetett szabadrúgásunk az egyik hazai játékos kézzel hárította. Büntető amit Horváth Viktor magabiztosan értékesitett.1-1 A hátralevő időben az eredmény már nem változott. Egy kemény, küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl. A fiúk nagyot küzdve mutatkoztak be az ifi-bajnokságban. Következő ellenfelünk szept.11. 10 óra Lajoskomárom csapata lesz. Mindenkit szeretettel várunk.