Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Fotók itt! >>>

Nagyot focizott Mezőfalva itthon

KK Grain Kft.-Mezőfalva – Előszállás 3:0. Győzelemmel búcsúztak a hazai közönségtől. Az őszi szezonban az LMSK kizárása miatt otthon már nem fut pályára Villám Balázs csapata. Ha minden jól megy  a hátralévő két fordulóban, akkor őszi bajnok lehet Mezőfalva!

Szép eredménnyel köszöntek el focistáink a szurkolóktól. Előszállás együttesét fogadták a 11. fordulóban és 3:0-ás győzelemmel fejezték be a mérkőzést. Az első félidőben sok helyzet ellenére csak a 45. perc környékén sikerült vezetéshez juttatni Mezőfalvát. Sági Józsi akcióból szerzett góljával kis megnyugvással mehetett pihenőre a csapat. A szusszanás után Mezőfalva ott folytatta, ahol az elsőben abbahagyta. Erős nyomás és jó kontrák mellett egy szöglet utáni helyzetből ismét Sági volt eredményes a 47. percben. A 82. percig csak helyzetek voltak, melyhez a vendégek is csatlakoztak. A 82. percben a hazai Sági Roland futott el keresztbe és a bal szélről középre beadott labdáját, a kapu előtti kavarodásból, Balog kotorta be az előszállási hálóba. Ezzel be is állított a 3:0-ás végeredményt.

Mezőfalva. Kovács, Sági, Balázs, Kis, Török, Balogh, Németh, Kovács, Kertész, Kovács, Villám. Cserék: Antal, Sümegi, Balogh, Sebestyén, Sági, Antal, Németh.

Előszállás: Nagy, Kovalovszky, Nyári, Béres, Czifra, Felföldi, Horváth, Bozsoki, Németh, Csuka, Kertész. Cserék: Bognár, Kovács, Balogh, Garbacz, Kvárik, Péter.

Gólszerzők: Sági József 2, Balogh Imre.