Rózsahegyi Gábor szöglet utáni fejese hozta meg a reményt a pontszerzéshez

További fotók itt! >>>

Második félidőben javított a Mezőfalva

KK Grain Kft.-Mezőfalva - Maroshegy 2:2. Félidő 0:2.

Az első félidőben lefagyott a hazai gárda. A szünet után viszont sokkal harcosabban jöttek ki villám Balázs fiai. Innentől kevesebb helyzete volt az ellenfélnek és több a mezőfalvi csapatnak. Rózsahegyi fejese és Villám hatalmas bombája mentett egy pontot. Nem mellesleg majdnem meg is nyerték volna a meccset, ha nem marad ki az utolsó helyzet.

Mezőfalva Villám Balázs hatalmas bombája egyenlítette az esélyeket a második félidőben. Csak a vendégcsapat szerencséjén múlott, hogy az utolsó percekben a házigazdák nem fejeltek be még egyet. A Maroshegy elleni döntetlen nem rossz eredmény Mezőfalvának. A mezőnyjátékot és a gólokat figyelembe véve az első félidő a vendégeké volt, a második pedig a hazai csapaté. Összességében tehát igazságos döntetlennek is nevezhető a találkozó.

KK Grain Kft.-Mezőfalva – Maroshegy 2:2

Az első negyvenöt percben a vendégek uralták a pályát. A hazaiak túl sok területet hagytak szabadon, ahol mindig meg tudtak játszani egy-egy játékost a maroshegyiek. A 32. percben Menyhárt, a 43. percben Szamarasz neve mellé írhatott Kupi Zoltán játékvezető találatot. A forduló után Mezőfalva igazította csatasoron és sokkal harcosabb hozzáállással támadta a vendég vonalakat. Az 56. percben mezőfalvi szögletrúgást követően Rózsahegyi fejelt Kovács kapujába. 1:2. A 73. percben a Villám 25 méteres lövése „zsinóron húzva” száguldott a jobb felső sarok felé és egyenlítette a mérkőzés állását. A vége előtt még Mezőfalva kihagyottegy hatalmas helyzetet, így maradt a 2:2.

- Villám Balázs, Mezőfalva: Nagyon erőteljesen átaludtuk az első félidőt. A szünet után akaratban, felfogásban más csapat jött ki a pályára. Továbbá a területeket is jobban megnyertük, tanulva az ellenfelünk első félidős játékából. A mezőnyjáték a másodikban meghozta az eredményt.