22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Nem sikerült a bravúr Iváncsa ellen!

A találkozó képei itt! >>>

Az IFI-nél az első félidőben már eldőlt a mérkőzés. Balogh és Tokai góljával be is fejeződtek a látnivalók. A találkozó többi részében biztonsági játékot láthattunk. Gulyás Ferenc edző korán cserélt a bevallása szerint, ezért maradt a második játékrész találat nélkül.

A felnőtt mérkőzésről:

Mezőfalvi támadással indult a találkozó. Az első percekben Szepesi került a baloldalon jó helyzetbe, de beadására középen nem érkezett senki. A 11. percben a hazai kapu előtti kavarodásban Berényi harcolt ki magának a remek pozíciót a levegőbe emelkedve. Fejese a jobboldali rövid sarokban ért célba: 0:1

A félidő vége előtt újra a hazaiak csatára Szepesi előtt adódott góllövő helyzet, azonban a kapu szájából a kapufa fölé szállt lövése, így szünetig maradt a 0:1

A pihenőt követően 49. perc, Bozoki öngóllal növelte a vendégek előnyét: 0:2

A balszerencsés mozdulatot követően, pont az öngólosnak nyílt lehetősége a szépítésre. A 60. percben Huber buktatásáért 11-est ítélt Szabó János játékvezető. A büntetőt Bozoki a kapu bal oldalába lőtte: 1:2

A 68. percben egy kipattanóra az iváncsai Gál érkezett. Papp Zoli már tehetetlen volt, így a mérkőzés végeredménye: 1:3

A hátralévő időben felgyorsult a játék. Iváncsa be akarta biztosítani vezető pozícióját, Mezőfalva pedig igyekezett egyenlíteni. Sajnos a hazai gárdának nem sikerült meglepetést szerezni, azonban így sem kell szégyenkeznie. Egy jól összevásárolt ellenféllel szemben, jó játékkal veszített Mezőfalva. Kár a kihagyott helyzetért, mert akkor szorosabb is lehetett volna!