29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva-Dunafém-Maroshegy 1:1, IFI 2:6

Hazai mérkőzésen újra csak ikszelni tudott Mezőfalva.

Mezőfalva - Dunafém-Maroshegy 1:1, félidő 1:0. IFI 2:6

Mezőfalva: 100 néző. Játékvezető: Nagy Károly. Asszisztensek: Piros László és Nagy Márk

Góllövők: Szepesi Konrád, Durso Marvin

Jók a hazai csapatnál: Král, Huber, Viniczai. Vendégeknél: Durso, Ruzics, Vas

A mérkőzésről: Az első félidőben jobbára csak mezőnyjáték folyt a pályán. Változásra a negyvenedik percig kellett várni. Szepesi Konrád egyéni szólója okozott izgalmat a hazai közönség soraiban. Lövése a bal felső kapufáról pattant vissza. 4 perc múlva újabb mezőfalvi támadásnál Huber passzolt át a bal oldalra. A labdára Szepesi érkezett, aki a kitámadó kapus mellett a háló közepébe lőtt: 1:0.

Szünet után hiába cserélt kettőt is a hazai gárda, a vendégek szereztek találatot. A 48. percben Durso Marvin lőtt jobb oldalról a hosszúsarokra: 1:1.

A hátralévő időben mindkét kapu előtt több helyzet is kialakult, de gól az akciókból már nem született.