18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mezőfalva-Dunaújváros PASE II. 2:0, félidő 1:0

Képek a mérkőzésről itt! >>>

A 28. percben baloldali szöglethez jutott mezőfalva. Éliás beívelt labdáját a vendég védők elügyetlenkedték, így a kipattanó labdára a hazaiak védője Papp Attila mozdulhatott rá. Lövését a nagy zűravarban Janovics kapus már nem tudta hárítani: 1:0 Mezőfalva javára.

A hátralévő első játékrészben mind két oldalon adódtak helyzetek. Mezőfalviaknak egy kicsivel több is, de találat már nem született.

Szünet folytatódott a Masinka legénység fölénye, bár az 55. perc körül egy kicsit magára húzta ellenfelét Mezőfalva, de ez nem tartott sokáig. Jóiramú kontrákkal gyorsan visszaállt a hazaiak fölénye. A 60. perc körül több gólveszélyes helyzetet is kialakítottak. A 71.percben jobboldali szöglethez jutott Mezőfalva. A beadott labda most is a védők között pattogott. Egy kifelé indulót Balázs Sanyi talált el bal külsővel, visszafordulóból. Ezzel a lövéssel be is állította végeredményt: 2:0

Mezőfalva megérdemelten nyerte a találkozót. Bátrabban és harcosabban játszott szinte az egész mérkőzés alatt.

A meccs végén Masinka László mezőfalvi edző értékelésében kihangsúlyozta: elégedett csapata teljesítményével! Az utolsó négy mérkőzésen látottakkal különösen. Az ősszel igazolt játékosok beilleszkedtek, és tudásukkal sokat hozzátettek az eredményességhez. A folytatásban előrelépésre számítanak, hiszen ez a csapat az 5-6. helyen is gyökeret tudna verni – fejezte be értékelését a tréner.