27 28 29 30 31 1 2

Magyar Kupa: Nagylók-Mezőfalva 1:1, félidő 1:1

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Móricz szabadrúgását Szloboda ugyan bevédte, de a döntetlennel a Magyar Kupában mégis  a hazai csapat mehetett tovább

Képek a mérkőzésről itt! >>>

Mezőfalva Nagylókon búcsúzott a Magyar Kupától

Az első félidő harmadik percében villámgyorsan vezetést szerzet a hazai csapat. Rigó kapus elsőnek még hárítani tudta a nagylóki támadást, de a kifelé tartó labda Killer Máté elé került. Az ütközésből felpattanó labda Rigó feje fölött került a hálóba. 1:0. Az első játékrész huszadik percéig több hazai támadást sikerült a vendégeknek semlegesíteni, és néha egy-egy remek kontrával is borzolták a hazai kedélyeket. Az egyenlítésre a 26. percig kellett várni. Móricz jutott a bal oldalon a 16-os félmagasságában szabadrúgáshoz. Lövését a menteni próbáló nagylóki kapus Szloboda védte be. A mérkőzés hátralévő részében mind a két térfélen adódott lehetőség a gólok szaporítására, de hol les, hol egyéb szabálytalanság miatt nem fújt a sípjába Lak Balázs játékvezető. A játék idő végéig megtartott eredménnyel az alacsonyabb osztályban játszó Nagylók mehet tovább.