Mezőfalva-Martonvásár 1:2, félidő 1:2

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Képek a mérkőzésről itt! >>>

Mezőfalva 150 néző. Játékvezető Bíró Dániel. Asszisztensek: Hudra Károly, Dinnyei Norbert

Mezőfalva: Papp Z., Huber B., Cséplő K., Pap K., Móricz Cs., Balázs S., Bozoki M., Bartus K., Boros B., Bozsoki M. Cserék: Rabijász D., Váradi T., Orosz G., Bozóki D., Begán G.

Martonvásár: Szabó G., Udvaros Zs., Hermann T.,, Kővári F., Szlágyi I., Elek A., Nnorom K., Bajor B., Bozsó F., Neuvert Á., Magyar B. Cserék: Lepsényi D., Szigeti A., Németh K., Földesi Á., Sipos L.

Jók Mezőfalvánál: Huber, Móricz és Papp. Martonvásárnál: Magyar, Bajor Hermann, Udvaros

Öngól, kihagyott tizenegyes és sok helyzet a találkozón. Martonvásár már az első félidőben pontot tett a találkozó végére. A hazai csapat hiába kapaszkodott a második játékrészben, fordítani, vagy szépíteni már nem tudott.

Egyenrangú ellenfélként kapott ki otthon Mezőfalva. A vendégek sok kihagyott helyzettel, de nagy szerencsével mégiscsak elvitték a három pontot. A találkozón Mezőfalva szerezte meg az első gólt. A 37. percben Boros sarkalása kötött ki Szabó kapujában. 1:0. Az első félidőben tizenegyessel is gazdagodott Martonvásár, a büntetőt azonban kihagyták. A folytatásban több kidolgozott helyzetet is láthatott a közönség, azonban találat mégsem ebből lett. A 40. percben a mezőfalvi Balázs Sándor fejelt a saját kapujába. 1:1. A félidő vége előtt a 43. percben a martonvásári Bajor Balázs lépett ki a hazai védők között és lövésével beállította a végeredményt. A szünet után mindkét térfélen bőven adódott lehetőség, azonban ezzel egyik csapatnak sem sikerült szépíteni, vagy növelni a találatok számát. A meccs végén az edzők így értékeltek:

- A kihagyott helyzetek ellenére is teljesen megérdemelten nyertünk – Patkós Csaba, Martonvásár.

- Változatos mérkőzésen, több kevesebb szerencsével, megérdemelten győzött az ellenfél – Gulyás Ferenc, Mezőfalva.