Mezőfalva- Dunaújváros PASE Kft. II. 0:5, félidő 0:3

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Képek a mérkőzésről itt! >>>

Mezőfalva 200 néző. Játékvezető Domak Ádám. Asszisztensek: Viniczai Balázs és Vizi Tamás

Mezőfalva: Papp Z., Mekota B., Huber B., Bozoki D.,Cséplő K., Móricz Cs., Csuka Á., Bartus K., Boros B., Papp K., Benczik Zs. Cserék: Biró B., Begán B., Váradi T., Nagy T., Balázs S., Papp M.

PASE: Gregorich Á., Dorogi V., Sárközi N., Salamon M., Szabolcs Cs., Szili Sz., Szauter I., Tóth Á., Sóron T., Sziládi R. Nagy R. Cserék: Kovács P., Harsányi I., Karádi M., Dudás I.

Gólszerzők: Tóth Árpád 3, Nagy Richárd és Sziládi Roland 1-1 gól.

Jók: Mezőfalva – Mekota, Móricz és Huber. PASE: Az egész csapat.

Papírforma érvényesült a hétvégi Mezőfalva – PASE II. Megye I. osztályú találkozón. A hatodik percben hazai kapufáról lepattanó labdára érkezett jó ütemben Tóth Árpád. 0:1. A gól után 17 méterről vendég szabadrúgást védet Papp, így maradt az eredmény. Az első negyedóra végén mezőfalvi kapu előtti keresztlabdára csúszott be remek érzékkel ismét Tóth. Akciója kettőre növelte a Bakos legénység előnyét. 0:2. A 37. percben Nagy Richárd is feliratkozott a góllövő listára, 0:3-ra módosítva az eredményt. Szünetig már több gól nem esett.

A pihenőt követően 15 percet kellett várni az újabb vendég gólért. 17 méterről beívelt szabadrúgást fejelt be nagy nyugalommal a hazai védők között Sziládi Roland. 0:4. A kegyelemdöfést a 66. percben Tóth Árpád adta meg. Buktatás után jogosan megítélt 11-est higgadtan lőtte be az elvetődő Papp Zoltán lába mellett. A mérkőzés végén így értékeltek az edzők:

- A találkozó kezdetétől irányítottuk a mérkőzést. Negyedóránként rúgtuk a gólokat és az ellenfélnek helyzete sem volt. Megérdemelt a három pont – Bakos Zsolt, PASE II.

- Sajnálom azokat a játékosaimat, akik nem érdemelték meg, hogy passzivitásommal én is cserben hagytam a csapatot – Masinka László, Mezőfalva.