29 30 1 2 3 4 5

Mezőfalva-Mór 1:4, félidő 1:2, IFI 1:7.

Balázs Sanyi becsületgólja

További képek itt! >>>

Mezőfalva 120 néző. Játékvezető: Hajdu Balázs. Asszisztensek Cérna János, Tóth Bence.

Mezőfalva: Papp Z., Balázs S., Cséplő K., Bozoki M., Huber B., Benczik Zs., Móricz Cs., Boros B., Sági R., Papp K., Váradi T. Cserék: Begán G., Papp M.

Mór: Kiss M., Bátki T., Hahn G., Végvári Á., Tar B., Handl Sz., Klémán M., Németh B., Mayer D., Petruska D., Perina M. Cserék: Osgyán M., Elek R., Nagy M., Klémán P.

Mezőfalvi góllövő: Balázs Sándor. Mór: Petruska Dániel 3, Végvári 1 gól.

Kemény mérkőzésen összesen öt gólt láthattak a nézők a vasárnapi Viszlo Trans Megye I. osztály 29. fordulójában. A 7. percben a kilences számú Petruska Dániel szögletrúgást csúsztatott fejjel a mezőfalvi kapuba. 0:1. A vendégek találatára a 19. percben Balázs Sándor válaszolt szintén csúsztatott fejessel. Benczik beadását továbbította az ellenfél hálójába. 1:1. Bő 10 perc múlva újra Petruska jeleskedett. Szabadrúgásból érkező labdát tolt beljebb a kapuba. 1:2. A szünet után egészen a félidő közepéig bírta semlegesíteni Masinka László csapata a móri támadásokat. A 62. percben Végvári Ádám szögletből beadott lövésre érkezve növelte Mór előnyét. 1:3. A kemény mérkőzésen elfáradt hazai csapatnak Petruska rúgta a negyediket. 35 méterről a kaputól jóval előrébb álló Papp felett ívelt a hálóba. 1:4. Találata egyben a mérkőzés végeredményét is jelentette. Mór jobb erőnléttel a mérkőzés végére fizikailag felőrölte ellenfelét. Mezőfalva hősiesen küzdött, de csak becsületgólt sikerült szereznie. A végén így értékeltek az edzők:

- Az utolsó fordulóra nyitott maradt a bennmaradás kérdése. Hozzáállásban jól teljesített a csapat. Erőnlétben viszont elfogyott – Masinka László, Mezőfalva.

- Erős fizikális állapotban, jó koncentrációval és megfelelő mentalitással tudtuk elérni az eddigi eredményeinket. Mezőfalván is ez döntött. A második félidő közepére egyértelművé vált, hogy Mór jobb csapat! – Horváth Zoltán, Mór.