22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Pusztavám-Mezőfalva 3:0, IFI 0:5

További képek a mérkőzésről itt! >>>

A tavaszi szezon második fordulójában, ami a bajnokság szerint már a 17. volt, Mezőfalva Pusztavámra látogatott. Jól kezdték a vendégek a mérkőzését, de a hazaiak is próbálkoztak. A hideg zuhany a 7. percben jött, amikor hazai támadásnál mezőfalvi játékos lelopta az ellenfél lábáról a labdát és visszagurította Gyalushoz. A kapus kapitális hibát vétett, mert 5 méterről rárúgta a labdát Katókára, akiről a hálóba pattant a labda. 1-0. A találat után próbált egyenlíteni Mezőfalva, de nem jártak sikerrel. A 28. percben ismét támadást vezethetett Kocsis legénysége és Molnár kapura tartó lövését nem tudta védeni a mezőfalvi hálóőr. 2-0. A 42. percben Katona helyezte a kapuba a labdát 2 méterről. A szünetig nem volt több esemény. A pihenőt követően ismét a vendégek tartották erős nyomás alatt az ellenfelet, de a Pusztavám kapusa bravúros védéseivel mentette csapatát a góltól. Móricz szögletrúgását a kapu torkából szedte ki. Mezőfalva próbálta visszahozni az eredményt, de nem jött össze. Sőt, a játékvezető egy két kézzel való lökést nem vett észre a 16-oson belül, mikor Móriczcal szabálytalankodtak. Hiába nyomott végig a második félidőben a vendég csapat, gólt nem sikerült szerezniük. A Pusztavám meglepetésre otthon tartotta a 3 pontot. A hétvégi fordulóban a Mór látogat Mezőfalvára. Érdekes találkozónak ígérkezik a forduló, hiszen a bronzra esélyes csapat a sereghajtóval csak 0-0-ás döntetlent ért el. Ha a hétvégén nem is nyerne Mezőfalva, a Magyar Kupában újra találkozik a két csapat.