21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

U19 KK Grain Kft.-Mezőfalva – Nagyvenyim 14:0, félidő 6:0

Képek itt! >>>

Kiütéses győzelmet aratott U19-es együttesünk Nagyvenyim fiataljai ellen. Az első félidőben szinte csak akkor jött ki az ellenfél a félpályáig, amikor kezdőrúgást kellett lőni a gólok után. Nem volt kérdés a három pont sorsa. Ezzel a győzelemmel Mezőfalva alaposan visszavágott egy korábban elszenvedett 5:0-ás vereségért.

Fejér vármegyei labdarúgó bajnokság U19 dél csoport 2. fordulójában több mint egy tucat góllal szórta meg Mezőfalva szomszéd település ifistáit.

A mérkőzésről Szabó Attila edző küldött tudósítást:

A mai mérkőzésre egy erősen felpaprikázott csapatunk futott ki a pályára. Az első fordulóban Enyingen elszenvedett vereséget próbálták meg kijavítani a fiúk.

Ennek szellemében nagy lendülettel kezdtük a mérkőzést, aminek meg is lett az eredménye. Az 5. percben megszereztük a vezetést Csvercskó révén majd a 12. percben Hajdu is betalált imár kettő volt az előnyünk. A 20 és a 22. percben ismét Csvercskó szerzett gólt 4-0. A 30. percben Presinszki Balázs is feliratkozott a gólszerzők közé 5-0. A 33. percben Filipszky talált be, Így alakult ki a félidei 6-0.

A második félidőre egy nagy kedvvel játszó hazai csapat érkezett ami rögtön gólt is eredményezett Csvercskó révén 7-0. Az 57. percben ismét Presinszki Balázs talált a kapuba 8-0. Majd megtört a jég Csicskovics Dávid számára is, aki az 58. és a 60. percben iratkozott fel a gólszerzők közé 10-0. A 63. percben Szabó Olivér szerzett gólt, 11-0, majd érkezett Csvercskó a 65. percben és máris 12-0. A 70. percben Boda Ferenc talált a kapuba egy szép támadást követően, 13-0. Majd Filipszky 82. percben zárta a gólok sorát kialakítva a 14-0 eredményt. Gratulálok a csapatnak! Láttam nagyon szép dolgokat, de vannak hibáink, aminek a kijavításán dolgozni fogunk. Hajrá Mező!