Kisapostag – Nagylók 18:0, félidő 8:0

Subi Tamás ezen a meccsen megállíthatatlan volt!

Képek itt! >>>

Nagyarányú győzelem - Fair-play díjjal

Kiszakadt a nagylóki gólzsák, mert Kisapostag alaposan megtömte a Megye III. osztály Horfer Serleg Dél Felnőtt 10. fordulóban. Bakos Zsolt csapata a három pont mellett még a Fair-play díjat is otthon tarthatta. A második félidőben a csere nélkül felálló vendég együttes egyik játékosa sérülés miatt feladta a küzdelmet. A kisapostagi edző – hogy ők is tízen legyenek – lehívta saját játékosát, azonban így is tetemes góllal győzött a hazai gárda.Már az első félidőben behozhatatlan előnyre tett szert Kisapostag csapata. A szünet után sem állt le a gólgyártás. A62. Perctől Subi Tamás hétszer is betalált a Nagylóki kapuba. Ezen a mérkőzésen gyakorlatilag azt csináltak a vendéglátók, amit akartak. Csak rajtuk múlott, hogy nem lett több találat.

Kisapostag remek gólaránynövelő mérkőzéssel búcsúzott az őszi fordulók hazai közönségétől. Az utolsó összecsapásra Nagyvenyimre utaznak a Duna-mentiek, ahol valószínűleg élesebb küzdelem várható.

Alaposan lemaradtak a Nagylóki védők. Subi és Hruby talán még érmét is dobott fel, ki rúgja be!

Kisapostag, 30 néző. Játékvezető Kovács Tamás. Asszisztensek Bécs Krisztina és Dolmány Tamás

Kisapostag: Hegedűs – Szántó – Subi – Major – Pék – Buglyó – Timkó – Csima – Halasi – Fürj- Törjék. Cserék: Cislo – Trifu – Farkas – Dénes – Szabó – Szőcs – Hruby.

Nagylók: Bódi – Kotroczó – Varga – Bíró Balta – Deák- Tausz – Koltai – Lukics – Gilányi – Virág.

Góllövők: Subi 9, Buglyó 2, Timkó 2, Fürj 2, Törjék, Szántó, Major, Buglyó 1-1 gól