15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Káloz - Mezőfalva 2:2, félidő 0:1

65 percig Mezőfalvánál volt az előny. Németh és Simon is kettőt vágott az ellenfélnek.

Az ősszel itthon a Káloz volt jobb 2:3-ra. Most egy pontot sikerült rabolni Kálozon Mezőfalvának!

Meglepő egy pont Kálozon. A játék képe alapján benne volt az iksz a mérkőzésben - értékelt a találkozó végén Bakos János edző. Az egy pontnak azért örülünk! Jó hír még, hogy U16-os csapatunk is győzelemmel ünnepelhetett a hétvégén. Mezőfalva - Polgárdi 4:0

Groupama Megyei II. osztály Dél felnőtt csoportban a 15. fordulóra került sor március 14-én, vasárnap. Mezőfalva a Káloz vendégeként próbált újabb pontokat szerezni, ami ezúttal szerényebb egy pontra sikeredett. Az első félidőben a Bakos János legénysége uralta a meccset. A Németh László a 40. percben megismételte az elmúlt hét hazai bomba gólját. Egy befele történő csel után 25 méterről küldte a felső léc alá a labdát. A szünet után a sok hibával játszó vendég együttes nem tudott megfelelően koncentrálni. A 65. percben Simon révén kiegyenlített a hazai csapat.

5 perc múlva Simon ismét a mezőfalvi hálót zörgette, így Káloz 0:1-ről fordított. 2:1-re. Mezőfalva azonban nem adta fel. Németh a 72. percben szabadrúgásból ismét kipókhálózta a vendéglátók kapuját. Ezzel be is állította végeredményt. A mezőfalvi tréner Bakos János a következőképpen foglalta össze a látottakat:

- Igazából erősen döntetlen szagú mérkőzést láthattunk már az elejétől kezdve. Az első félidőben Mezőfalva, a másodikban Káloz játszott jobban. A hazai gólszerző mindkétszer Németh László volt.

A hétvége futballtörténetéhez tartozik még, hogy Mezőfalva U16-os csapata 4:0-ás eredménnyel zárta a 15. fordulót Polgárdi fiataljai ellen, hazai környezetben. A gólrúgók közül kiemelhető Csicskovics Péter Zsolt, aki háromszor is betalált az ellenfél kapujába. A negyedik gólt Oláh Richárd szerezte. Gratulálunk a fiataloknak!