22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Remekelt a mezőfalvi U16

Videoton Baráti Kör - Mezőfalva 2:3, félidő 0:3

Mezőfalva az első félidőben már kilőtte magát. A vendéglátóknak a második félidőben csak szépítésre futotta. A székesfehérvári találkozóról Szabó Attila edző készített összefoglalót.

Fiataljaink a Videoton Baráti Kör csapatánál vendégeskedtek.

Jól indult a meccs szemre tetszetősen játszottunk, jól járatuk a labdát. Egy formás támadást követően Csicskovics P találta el a felső kapufát. Az agresszív letámadásunkkal a hazai csapat nem tudott mit kezdeni. Ezt kihasználva a 17 percben Csicskovics vette be a hazai kaput. Továbbra is támadásban maradtunk a 25. percben Németh Balázs érkezett nagyszerűen megszerezve a második gólunkat. Továbbra is támadásban maradtunk a 36. percben Horváth V lőtt nagy gólt szabadrúgásból, kialakítva a félidei 3-0 vezetésünket. A második félidőben a hazaiak cserékkel próbálták felrázni csapatukat ami remekül sikerült. Mi viszont fejben már elhittük hogy nyertünk. A hazaiak csatára egy lecsorgó labdát lőtt a hálónkba az 53. percben majd egy labdavesztést követően találtak a kapunkba. Megzavarodtunk de bebizonyítottuk hogy helyén van a szívünk és remekül védekezve, szórványos ellentámadásokat vezetve megtartottuk előnyünket. Nagyot küzdöttek a srácok. Gratulálok a győzelemhez!

Szabó Attila edző

Mezőfalva: Martyin, Sümegi, Jásper, Horváth, Németh, Filipszky, Horváth, Presinszki, Csicskovics, németh, Papp. Cserék: Dombi, Lenygel, Gertner

Gólrúgók: Csicskovics Péter, Németh BAlázs, Horváth Viktor