29 30 1 2 3 4 5

Elmarad a 18. fordulóban a felnőttek focija Mezőfalván

Hétvégi futballhírek a bajnokságból. U19 Mezőfalva - Kulcs 2:2

Legalább úgy örültek a kulcsiak, mint korábban a nagykarácsonyiak. Bakos és Németh eldönthette volna a pontok sorsát.

Elmarad a Mezőfalva - Szabadegyháza mérkőzés. Az IFI szombat délelőtt egy megnyerhető találkozón engedte ki a keze közül a három pontot. A döntetlennek a Kulcsiak örültek igazán.

Április 4-én, vasárnap játszották volna a Groupama Megyei II. osztály Dél felnőtt csoport 18. fordulójában a Mezőfalva - Szabadegyháza mérkőzést. Több megbetegedés miatt a vendég együttes kérésére az összecsapást egy későbbi időpontban rendezik meg. Mezőfalva ráadásul a 19. fordulóban szabadnapos lesz, így Bakos János felnőtt legénysége két hétig is meccs nélkül marad.

U19 Mezőfalva - Kulcs 2:2, félidő 1:1

Az U19 viszont otthoni környezetben ikszelt Kulcs gárdájával, melynek legjobban a vendégek örültek. Bakos János edző tájékoztatása szerint nagyon sok hibával játszott együttesük. A 21. percben szöglethez jutottak a vendégek. A beadásból jó kis kavarodás keletkezett a kapu előtt. A helyzetet végül Pulai Tibor oldotta meg, így vezetést szerzett Kulcs. 1:0. Alig két perc múlva érkezett a hazai válasz. Jobb oldali beadásból Németh László hozta vissza hazai reményeket. 1:1. A szünetig ez az eredmény már nem változott. A második játékrész 53. percében mezőfalvi letámadás után Bakos Patrik egyéni akcióból növelte a vendéglátók góljainak számát. 2:1. A vége előtt a 80. percben Pulai ismét feliratkozott a góllövő listára. Kulcs szabadrúgásból mentette az egy pontot.

Bakos János mezőfalvi edző az eredményhez még hozzátette, hogy ezúttal is nagyon sok helyzet kimaradt, és kapus fronton is van még mit javulni. Ha felét berúgja a helyzeteinek Pepe és Németh, akkor a három pont a nagyobb gólaránnyal itthon maradhatott volna.

Kulcs jogosan örült a meccs végén a döntetlennek és a vele járó egy pontnak.