13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Mezőfalva – Puskás Futball Klub Kft llI. 3:2, félidő 3:2. IFI: 4:0

A felnőtteknél a 13. fordulóban Mezőfalva a Puskás Futball Klub Kft. llI-at fogadta. Ünnepélyes kezdőrúgással kezdődött a mérkőzés, Sümegi István unokájának születésnapja alkalmából. A 4. percben Boros szerzett vezetést a hazaiaknak. 1-0 Gyorsan jött az egyenlítő gól. A 6. percben Szabó D. szépített. 1-1. A 11. percben újabb mezőfalvi gólnak örülhetett a hazai publikum. Balázs Sándor szerzett gyönyörű gólt. 2-1. Huber 16-oson belüli szabálytalansága után büntetőt ítélt a játékvezető, amit ismét Szabó D. értékesített. 2:2. A 45. percben Móricz vitte a labdát a 16-osig, ahol fellökték. Ezúttal Tóth Árpád juttatta higgadtan a kapuba a labdát. 3-2. A második félidőben veszélyes helyzeteket láthattunk mindkét gárdától, de egyiket sem sikerült gólra váltani. A végén a mezőfalvi kapu előtt 25 méterre Borost faultolták, de néma maradt a síp. Mezőfalva jó játékkal megérdemelten tartotta otthon a három pontot.

(Szerző: Móricz Mercédesz)

Négy pont hátránnyal második a tabellán az IFI! Remek őszi eredményt mutathat fel váradi Sándor edző és csapata.

Újabb értékes győzelem Folytatta remek sorozatát a Mezőfalva U-19-es együttese, a múlt heti Ercsiben aratott siker után a 13-ik fordulóban a bajnoki tabella 5-ik helyén álló Puskás Akadémia gárdáját gyűrték le a mieink. Jó iramban kezdődött a mérkőzés, a csapatok bem sokat "ismerkedtek". Az első percekben a felcsútiak kezdeményeztek,nem sokkal később viszont már a hazaiak irányítottak és egy formás kontra végén Balogh Imre szemfüles találatával a vezetést is megszerezte a Mezőfalva. Az első játékrész végén Sümegi Ádàm növelte a hazai előnyt. A második félidőben kinyílt a vendég gárda,ennek köszönhetően a Mezőfalva egymás után alakította ki a helyzeteket. Tibold Viktor egy beívelést követően talált fejjel a kapuba,majd a remek formában lèvő Bozsoki Marcell is gólt szerzett,kialakítva ezzel a 4-0-s végeredményt. Fontos és nagyon értékes ez a siker!

A csapat ezúton is szeretné megköszönni Sümegi Katának és családjának a kis finomságot, azt a bizonyos,most már kimondhatjuk,szerencsesütit.